Firma Advant specjalizuje się w dostarczaniu bardzo selektywnie wybranych produktów spożywczych z całej Europy. Każdy z naszych produktów spełnia najwyższe standardy, co oznacza, że nigdy nie są wytwarzane ze składników GMO, nie zawierają sztucznych aromatów oraz barwników, natomiast powstają z naturalnych składników. W firmie Advant wierzymy, że  skład produktów, które oferujemy musi być przejrzysty i dlatego możesz zawsze samodzielnie dokonać najlepszego wyboru dla Ciebie, Twojej rodziny, Twojej przyszłości.

Nie pracujemy z koncernami, ale z ludźmi których znamy osobiście, i którzy od pokoleń realizują swoją pasję w firmach rodzinnych. I w tym miejscu zaczyna się historia osób: ich próby, doświadczenia, wyrzeczenia, nieustające poszukiwania, aby stworzyć w pełni wartościowe i unikalne produkty. Na etykietach znajdziesz często certyfikaty DOP/PGI, świadczące o rejonie pochodzenia.

Szukaliśmy definicji co oznacza doskonała jakość żywności i wiemy, że konsumenci koncentrują się na jakości używanych składników oraz na doskonałym  smaku.

Wyjątkowe potrawy, dania, napoje mają określone cechy*:

  • jakość, innowacja, styl
  • oryginalność i autentyczność
  • określone zasady używania najlepszych składników do produkcji
  • charakterystyczne, unikalne opakowania

Uważamy, że natura jest czymś wyjątkowym i powinna być chroniona, dlatego wybieramy produkty w sposób naturalny o ograniczonej produkcji (nie masowej), oryginalnych wzorniczo opakowaniach, wielokrotnie nagradzane na świecie w swoich kategoriach.

Wraz z rozwojem naszej firmy rozszerzamy ofertę o produkty, z  którymi się identyfikujemy z uwagi na ich korzystny wpływ na zdrowie konsumentów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej możesz wysłać nam wiadomość za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce kontakt, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

* Źródło: Good Food Great Business

NASZE MARKI

© 2017 by ADVANT - CREATED BY